1. SINIF OYUNLARIEkleyen: DersTurkce.COM | Okunma Sayısı: 3130

OYUNUN ADI : Elim sende
GELİŞİM ALANI : Psikomotor alan
ARAÇ – GEREÇ : ----------------------
OYUNCU SAYISI : Sınıf mevcudu
YAŞ GRUBU : 4-5 yaş
OYUNUN OYNANDIĞI YER : Açık havaUYGULAMA :
Çocuklar oyun alanında dağınık halde durular. Aralarından bir ebe seçilir.n Öğretmenin başla komutu ile ebe, çocukları sınırları belli olan alan içinde kovalamaya başlar. Dokunduğu çocuğa ‘elim sende’ diye bağırır. Dokunulan çocuk ebe olur. Arkadaşlarına ‘ebe benim’ diyerek kendini tanıtır. Oyuna bu şekilde devam edilir. 

 

1.SINIF OYUNLAR İÇİN TIKLAYINIZ....

O.ÖNCESİ OYUNLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 
Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.