2015 ÖSYS?de kayıt hakkı kazanan ancak mezun olamayan öğrencilerin dikkatine,Ekleyen: Ziyaretçi | Okunma Sayısı: 846

2015 ÖSYS’de kayıt hakkı kazanan ancak mezun olamayan öğrencilerin dikkatine,

 

Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığının 01/07/2015 tarihli ve 37104 sayılı yazısında, ortaöğretim kurumlarından mezun olamadığı için 3-7 Ağustos tarihleri arasında üniversite kaydını yaptıramayan öğrencilerin durumlarını belgelendirmeleri koşuluyla 06 Ekim 2015 tarihine kadar kayıt yaptırabilecekleri bildirilmektedir.

 

 Yayın: 02.07.2015 - Güncelleme: 02.07.2015 - 12:07 

 
 Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.