Atatürk'ün Özdeyişleri Proje Görevi / Atatürk'ün Özdeyişleri Performans Görevi


Ekleyen: DersTurkce.CoM | İndirilme Sayısı: 7400 | Dosya Boyutu: 32 KB

İndirilen Dosya: AtatUrkUn_OzdeyiSleri-_BROsuR.doc
TEMA: ATATÜRK İlişkili kazanım: Çeşitli konularda Atatürk?ün özdeyişlerini derleyerek broşür hazırlama çalışması Beklenen performans: Kuralına Uygun Okuma, Tür- Yöntem Tekniklere Uygun Okuma, Anlam Kurma, Yazma Kurallarını Uygulama, Görsel Sunu.
Dosyayı indirmek için geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Bu Sayfada " Atatürk'ün Özdeyişleri Proje Görevi / Atatürk'ün Özdeyişleri Performans Görevi " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda " Atatürk'ün Özdeyişleri Proje Görevi / Atatürk'ün Özdeyişleri Performans Görevi " dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. " Atatürk'ün Özdeyişleri Proje Görevi / Atatürk'ün Özdeyişleri Performans Görevi " dosyasını 20 sn'lik süre dolmasına rağmen indiremediyseniz, aşağıdaki kırık link aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
Sorun varsa en kısa zamanda düzelteceğimizden emin olabilisiniz. İlginize Teşekkür Ederiz." Dosyayı indirmek için yukarıdaki geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz "

Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.