Demokratik uygulamalar hangi yönlerden daha iyidir?Ekleyen: Aylin | Okunma Sayısı: 1712

Demokratik uygulamalar hangi yönlerden daha iyidir

 

Demokrasi insanların seçme ve seçilme hakkının olmasıdır. Yani seçtiklerimiz bizi yönetir. Neye layık olduğumuzu kendimiz seçiyoruz. Bu yönü ile kişiler nasıl yönetilmek istiyorlarsa, düşüncelerine ve yaşayışına en yakınsa onu seçer bu yönü ile demokrasi herkesin istediği bir yönetim şeklidir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.