Haklarınızı ve özgürlüklerinizi sınırlayan yasal dayanaklar nelerEkleyen: DersTurkce.COM | Okunma Sayısı: 8510

Haklarınızı ve özgürlüklerinizi sınırlayan yasal dayanaklar neler

 

Haklarımızı ve özgürlüklerimizi sınırlayan durum yine anayasada bildirilmiştir. Kendi özgürlüklerimiz başkasının özgürlüğünü ihlal ediyorsa orada kanun ve yasalarla sınırlama getirilir. Anyasada nereler özgürlüğümüz nereler yasaklar bellidir.
Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.