İLKÖĞRETİM HAFTASI ÖĞRENCİ KONUŞMASI / 2012-2013



Ekleyen: DersTurkce.COM | Okunma Sayısı: 948

 

                    ÖĞRENCİNİN GÜNÜN ÖNEMİNİ BELİRTEN KONUŞMASI

 

 

                      Sayın konuklarımız  değerli öğretmenlerim, sevgili arkadaşlar;           

İlköğretim bilginin temeli ve ilk basamağıdır.Ailemize ,çevremize,milletimize bağlı bireyler olmamızı sağlar.Bizler ilköğretim sayesinde okullarımızda çeşitli bilgi ve becerilerle donanmış,Atatürk ilke ve inkılaplarının takipçisi nesiller olarak yetişiriz.

 

             İlköğretim biz çocuklara  okuma-yazma öğretir.İlköğretim Haftası da  milletçe okuma yazma yarışına  her yıl bir kez daha başlama haftasıdır. Eylül ayının 3. haftasını “İLKÖĞRETİM HAFTASI “ olarak kutlarız. Böylece yeni bir öğretim yılına başlamanın  coşkusunu ikinci evimiz olan  okulumuzda  öğretmenlerimiz ve arkadaşlarımızla paylaşırız.

 

           Hayatta başarılı olmak  okuma yazma  öğrenmekle başlar.Sonrasında öğrendiklerimizle ise iyiyle kötüyü ,doğruyla yanlışı,bilim ile  çağdaş medeniyetler seviyesine  ulaşırız.Ülkemizi  daha güzel,daha aydınlık günlere ulaştırmak için eğitimli insanlar olmalı ve başöğretmenimiz Atatürk’ ün  izinden  bir an olsun ayrılmamalıyız.

 

          Bilgiyle,dostlukla dolu güzel günlerin hep bizimle olması dileğiyle “İLKÖĞRETİM HAFTASI”nı kutluyor,saygılarımı sunuyorum.

 




SON EKLENEN YAZILAR
4.SINIF CEM YAYINCILIK TÜRKÇE YILLIK PLANLARI 2014-20158.SINIF YILDIRIM YAYINLARI TÜRKÇE YILLIK PLANLARI 2014-20157.SINIF CEM VEB OFSET TÜRKÇE YILLIK PLANLARI 2014-20156.SINIF GİZEM YAYINCILIK TÜRKÇE YILLIK PLANLARI 2014-20155. SINIF FCM YAYINCILIK TÜRKÇE YILLIK PLANI 2014-2015
ÇANAKKALE CEPHE GERİSİ TİYATRO METNİÇanakkale Tiyatro Oyunları (4 Adet)CİMRİ TİYATRO METNİGİDENLERİN ARDINDAN (ÇANAKKALE OYUNU)ÇANAKKALE DESTANI ORATORYOSU
Bu Köy Başka Köy Tiyatro MetniÇANAKKALE SAVAŞIYLA İLGİ TİYATRO / Bu hesap Çanakkale'de Kanla ÖdenmiştirBir Yaz Gecesi Rüyası Tiyatro MetniBilenler Bilmeyenlere Anlatsın -Süleyman BULUT- Çocuk Oyunu 2 perde, 7 sahneBENİM SEVGİLİ AİLEM TİYATRO METNİ (OTORİTER BABA OYUNU)
Ailemizin Bayramı - Tiyatro Metni (5. Sınıflar İçin Tiyatro)AH ŞU GENÇLER TİYATRO METNİ / DÜZENLEME YAPILMIŞAh Şu Büyükler - Tiyatro Metni ( EBEVEYNLERLE İLGİLİ )ADINI SEN KOY TİYOTRO METNİ2014 - 2015 Eğitim-Öğretim Yılı Lise Temel Dini Bilgiler ( İslam 2 - İkinci Defa Seçecekler İçin ) Dersi Yıllık Planı
Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
    Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.