Sınav Analizi ve Sınıf Değerlendirmesi Programı Excel


Ekleyen: Ziyaretçi | İndirilme Sayısı: 3271 | Dosya Boyutu: 183 KB

İndirilen Dosya: www.dersturkce.com-Sinav_Analizi_ve_Sinif_Degerlendirmesi_XLS.xlsx
KULLANIMI 1. İlk olarak "Bilgiler" sekmesinden "Okul Adı, Sınıf, Ders Öğretmeni" gibi bölümleri dolduruyoruz. Bu bölüme yazılanlar analiz sayfalarına otomatik olarak aktarılacaktır. 2. "Sınıf Listeleri" sekmesine geçip "Öğrenci No, Adı Soyadı, Cinsiyeti" bölümlerini dolduruyoruz. Bu bilgiler de analiz sayfalarına otomatik olarak aktarılacaktır. Her sınıfınız için belgeyi kopyalayarak analiz yapabilirsiniz.
Dosyayı indirmek için geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Bu Sayfada " Sınav Analizi ve Sınıf Değerlendirmesi Programı Excel " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda " Sınav Analizi ve Sınıf Değerlendirmesi Programı Excel " dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. " Sınav Analizi ve Sınıf Değerlendirmesi Programı Excel " dosyasını 20 sn'lik süre dolmasına rağmen indiremediyseniz, aşağıdaki kırık link aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
Sorun varsa en kısa zamanda düzelteceğimizden emin olabilisiniz. İlginize Teşekkür Ederiz." Dosyayı indirmek için yukarıdaki geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz "

 Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.