Ülkemizde Halkımızın Ne Kadarı Çiftçilikle Uğraşmaktadır?Ekleyen: HAŞİM | Okunma Sayısı: 1356

Halkımızın ne kadarı çiftçilik ile uğraşıyor

Türkiye’de 4 milyon 106 bin 983 hanehalkının tarımla uğraşırken, bu hanelerdeki toplam kişi sayısı 6 milyon 189 bine ulaşıyor. Devlet İstatistik Enstitüsü’nün açıkladığı 7. Genel Tarım Sayımı’na göre, tüm köyler ile nüfusu 25 binden az olan il ve ilçe merkezlerinde bulunan toplam hanehalkı sayısı, 6 milyon 189 bin 351 olarak tespit edildi.

 
Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.