Suskunlar Kitabı İncelemesi - Özeti (İhsan Oktay ANAR)


Ekleyen: Mustafa SOLMAZ | Okunma Sayısı: 13| Tarih: 2020-11-20

Suskunlar(İhsan Oktay ANAR)

 

Bir hayalet hikayesiyle başlıyor roman. Asım isimli bir maşuğun hayaleti, sevdiği kızı sürekli rahatsız ediyor. Bu sırrın peşine düşen Davut, inanılmaz olaylar ve hikayelerle karşılaşıyor. Mevlevi Dergahı etrafında geçen olayda, Davut bir beste ile karşılaşıyor. Bu bestenin Asım'a ait olduğunu öğreniyor; fakat Neva isimli bir kıza yazılan ve içerisinde huzuru, sevgiyi barındıran bestenin birisi tarafından değiştirildiğini ortaya çıkaran Davut, birçok sırra erişiyor. Benim, geç keşfettiğim bir yazara ait fantastik; oldukça akıcı, mükemmel bir roman. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
 Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.